Zaznacz stronę

Kalesony Męskie Cienkie bez meszku

Kalesony męskie bawełniane polskie z cienkiego prążka bez meszku.

37,99 

Wybierz kolor i rozmiar, tabelę rozmiarów znajdziesz na dole strony:

Jeżeli szukasz bielizny męskiej do pracy lub uprawiania sportu to cienkie kalesony męskie są właśnie dla Ciebie. Kalesony powstały z najcieńszej bawełny polskiej, która powstała w naszej dziewiarni. Jeżeli potrzebujesz cieplejsze kalesony wybierz kalesony termiczne

Kalesony bawełniane polskie, rodzaje dzianin

Czy wiesz, że wszystkie nasze produkty są szyte w Polsce w województwie łódzkim z polskich dzianin bieliźnianych?

Rodzaje dzianin prążkowanych:

Prążek 2/2 bez meszku

Najcieńsza dzianina na kalesony i podkoszulki w naszej ofercie. Doceniana w szczególności w okresie przejściowym przez osoby borykające się z:

  • obniżonym ciśnieniem krwi
  • zbyt małą masą tkanki tłuszczowej

Prążek 5/1 z meszkiem

Ciepła bawełniana dzianina o srukturze szerokiego prążka z meszkiem, która sprawdzi się w warunkach zimowych, zapwniając Tobie komfort termiczny.

Parametry techniczne dzianin EWAX:

Dzianina dresowa

Najcieplejsza dzianina w ofercie, dziana w Ksawerowie przez EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Średnia zmiana wymiarów po pięciokrotnym praniu i pięciokrotnym suszeniu w % metoda badań PN-EN ISO 5077:2011 i PN-EN ISO 3759:2011 : kierunek wzdłużny -2.5% , kierunek poprzeczny +3,5%

pH ekstraktu wodnego wg. normy PN-EN ISO 3071:2007 7.4

Zastowowanie: Kalesony Dresowe, Podkoszulka Dresowa

Dzianina prążek (5/1) z meszkiem

Najpopularniejsza dzianina w ofercie, dziana w Ksawerowie w EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel, poddana drapaniu w celu uzyskania delikatnego meszku. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Średnia zmiana wymiarów po pięciokrotnym praniu i pięciokrotnym suszeniu w % metoda badań PN-EN ISO 5077:2011 i PN-EN ISO 3759:2011 : kierunek wzdłużny -5.5% , kierunek poprzeczny -2,5%

pH ekstraktu wodnego wg. normy PN-EN ISO 3071:2007 6.7

Zastosowanie: Podkoszulka z dłukim rękawem, Kalesony długie, Podkoszulka z krótkim rękawem, Kalesony 3/4, bielizna dziecięca, bielizna młodzieżowa.

Dzianina prążek RIB 2/2 bez meszku

Dzianina o strukturze gęstego prążka dziana w Ksawerowie przez EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Zastosowanie: Kalesony długie bez meszku, Podkoszulka z długim rękawem bez meszku, podkoszulka na ramiączka męska, podkoszulka na ramiączka damska, podkoszulka męska z krótkim rękawem, podkoszulka damska na ramiączka, podkoszulka damska z krótkim rękawem.

Dzianina Interlock Gładki

Najdelikatniejsza dzianina w naszej ofercie dziana w Ksawerowie przez EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Zastosowanie: Podkoszulka męska na ramiączka, Kalesony damskie, podkoszulka damska na ramiączka, podkoszulka damska z krótkim rękawem, reformy damskie.

ściągacz zakończenie
rozporek

Prążek RIB 2/2 bez meszku

Który rozmiar kaleson wybrać?

Bielizna z dzianin prążkowanych jest bardziej elastyczna i dopasowana, niż bielizna dresowa.

Wszystkie rodzje kaleson męskich EWAX zostały wykończony u góry gumą wszytą luźno w tunelu co pozwola na regulacje i dopasowaniu bielizny do Twojej sylwetki.

Pamiętaj! Najłatwiej porównasz wymiary mierząc bieliznę lub odzież wierzchnią, którą już posiadasz. Dane w tabelach rozmiarów mają jedynie charakter orientacyjny i mają na celu pomoc w wyborze właściwego rozmiaru. Jeśli rozmiar rzeczywisty wypada pomiędzy dwoma dostępnymi rozmiarami, należy zawsze wybrać rozmiar większy, gdyż bielizna termiczna powinna zapewniać maksymalny komfort użytkowania.

 

Made in Poland

Wszystkie produkty w tym sklepie zostały uszyte w Polsce w woj. łódzkim w firmie EWAX, z polskich dzianin.

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.