Zaznacz stronę

Podkoszulka Chłopięca Prążek

Podkoszulka zimowa dziecięca z długim rękawem, z bawełny 100%. Produkt polski.

32,99 

Wybierz kolor i rozmiar:

XS-128 S-134 M-140 L-146 XL-152 XXL-158

Podkoszulka typu Longsleeve z długim rękawem wyprodukowana z bawełny czesanej 100%.

Podkoszulka bawełniana z długim rękawem

Czy wiesz, że wszystkie nasze produkty są szyte w Polsce w województwie łódzkim z polskich dzianin bieliźnianych?

Nasze dzianiny produkujemy przy użyciu włoskich maszyn dziewiarskich ORIZIO, dzięki który nadajemy im unikatową strukturę. Na kolejnym etapie pracujemy nad delikatnym wykończeniem dzianin. W ostatniej fazie produkcji kalesony i podkoszulki szyjemy na Japońskich maszynach JUKI.

Dzianiny prążkowane

Doskonale sprawdzą się w cieplejsze dni, gdy temperatura oscyluje wokół 0°C. Elastyczny charakter dzianin prążkowanych jest doskonały dla osób w ruchu. Kalesony z dzianin prążkowych doceniają również klienci odczuwający zimno z powodów takich jak:

  • obniżone ciśnienie krwi
  • stres i zmęczenie
  • niedoczynność tarczycy
  • zbyt mała masa tkanki tłuszczowej
  • starzenie się organizmu

Dzianina Dresowa

Wyjątkowo solidna i ciepła dzianina dresowa to doskonały wybór na najchłodniesze dni, z której powstają kalesony i podkoszulki z długim rękawem. Dzianina dresowa ma największą gramaturę, rezultatem tego jest najlepsza warstwa barierowa chroniąca przed zimnem. Bielizna dresowa wykończona jest grubszym ściągaczem na końcach rękawów podkoszulek i nogawek kaleson, by zwiększyć osłonę przed chłodem. Nasza bielizna dresowa od lat cieszy się nie słabnącym powodzeniem na rynkach Wschodnich, w Skandynawii  i na rynku krajowym.

Dowiedz się więcej o dzianinach EWAX:

Dzianina dresowa

Najcieplejsza dzianina w ofercie, dziana w Ksawerowie przez EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Średnia zmiana wymiarów po pięciokrotnym praniu i pięciokrotnym suszeniu w % metoda badań PN-EN ISO 5077:2011 i PN-EN ISO 3759:2011 : kierunek wzdłużny -2.5% , kierunek poprzeczny +3,5%

pH ekstraktu wodnego wg. normy PN-EN ISO 3071:2007 7.4

Zastowowanie: Kalesony Dresowe, Podkoszulka Dresowa

Dzianina prążek (5/1) z meszkiem

Najpopularniejsza dzianina w ofercie, dziana w Ksawerowie w EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel, poddana drapaniu w celu uzyskania delikatnego meszku. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Średnia zmiana wymiarów po pięciokrotnym praniu i pięciokrotnym suszeniu w % metoda badań PN-EN ISO 5077:2011 i PN-EN ISO 3759:2011 : kierunek wzdłużny -5.5% , kierunek poprzeczny -2,5%

pH ekstraktu wodnego wg. normy PN-EN ISO 3071:2007 6.7

Zastosowanie: Podkoszulka z dłukim rękawem, Kalesony długie, Podkoszulka z krótkim rękawem, Kalesony 3/4, bielizna dziecięca, bielizna młodzieżowa.

Dzianina prążek RIB 2/2 bez meszku

Dzianina o strukturze gęstego prążka dziana w Ksawerowie przez EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Zastosowanie: Kalesony długie bez meszku, Podkoszulka z długim rękawem bez meszku, podkoszulka na ramiączka męska, podkoszulka na ramiączka damska, podkoszulka męska z krótkim rękawem, podkoszulka damska na ramiączka, podkoszulka damska z krótkim rękawem.

Dzianina Interlock Gładki

Najdelikatniejsza dzianina w naszej ofercie dziana w Ksawerowie przez EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Zastosowanie: Podkoszulka męska na ramiączka, Kalesony damskie, podkoszulka damska na ramiączka, podkoszulka damska z krótkim rękawem, reformy damskie.

ściągacz zakończenie
rozporek

Struktura dzianiny prążek (5/1) drapany (z meszkiem)