Zaznacz stronę

Podkoszulka damska z długim rękawem

Podkoszulka damska z najdelikatniejszej gładkiej bawełny 100%, produkt Polski.

28,99 

Wybierz kolor i rozmiar, tabelę rozmiarów znajdziesz na dole strony:
Wyczyść

Podkoszulka damska z długim rękawem z okrągłym dekoltem zwieńczonym delikatną bawełnianą lamówką. W naszej ofercie znajdują się również: podkoszulka damska bawełniana z krótkim rękawem i podkoszulka damska na ramiączkach Sprawdź Teraz

Podkoszulka bawełniana damskie EWAX

Czy wiesz, że wszystkie nasze produkty są szyte w Polsce w województwie łódzkim z polskich dzianin bieliźnianych?

Nasze dzianiny produkujemy przy użyciu włoskich maszyn dziewiarskich ORIZIO, dzięki który nadajemy im unikatową strukturę. Na kolejnym etapie pracujemy nad delikatnym wykończeniem dzianin. W ostatniej fazie produkcji kalesony i podkoszulki szyjemy na Japońskich maszynach JUKI.

Dzianiny prążkowane

Doskonale sprawdzą się w cieplejsze dni. Elastyczny charakter dzianin prążkowanych jest doskonały dla osób w ruchu. 

Dzianina Gładka Interlock

Wyjątkowo solidna, gładka dzianina to doskonały wybór na chłodniesze dni. Delikatna bielizna damska wykończona jest bawełnianą lamówką. Z dzianiny 100% bawełna Interlock oferujemy podkoszulki damskie z długim rękawem, spodenki damskie, podkoszulki damskie na szerokich ramiączkach. 

Dowiedz się więcej o dzianinach EWAX:

Dzianina prążek RIB 2/2 bez meszku

Dzianina o strukturze gęstego prążka dziana w Ksawerowie przez EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Zastosowanie: Kalesony długie bez meszku, Podkoszulka z długim rękawem bez meszku, podkoszulka na ramiączka męska, podkoszulka na ramiączka damska, podkoszulka męska z krótkim rękawem, podkoszulka damska na ramiączka, podkoszulka damska z krótkim rękawem.

Dzianina Interlock Gładki

Najdelikatniejsza dzianina w naszej ofercie dziana w Ksawerowie przez EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Zastosowanie: Podkoszulka męska na ramiączka, Kalesony damskie, podkoszulka damska na ramiączka, podkoszulka damska z krótkim rękawem, reformy damskie.

Dekolt wykończony Lamówką

Podkoszulka z długim rękawem

Dekolt i rękaw wykończony delikatną bawełnianą kroszetką

Podkoszulka z krótkim rękawem, podkoszulki na szerokich ramiączkach

Tabela rozmiarów bielizny damskiej

A – szerokość u dołu   B – wysokość od pachy do dołu      C – szerokość pod pachami

D – wysokość pleców mierzona po środku    E – długość rękawu

Bielizna z dzianin prążkowanych jest bardziej elastyczna i dopasowana, niż bielizna gładka Interlock.

Spodenki EWAX zostały wykończony u góry gumą wszytą luźno w tunelu co pozwala na regulacje i dopasowaniu bielizny do Twojej sylwetki.

Pamiętaj! Najłatwiej porównasz wymiary mierząc bieliznę lub odzież wierzchnią, którą już posiadasz. Dane w tabelach rozmiarów mają jedynie charakter orientacyjny i mają na celu pomoc w wyborze właściwego rozmiaru. Jeśli rozmiar rzeczywisty wypada pomiędzy dwoma dostępnymi rozmiarami, należy zawsze wybrać rozmiar większy, gdyż bielizna termiczna powinna zapewniać maksymalny komfort użytkowania.

 

Made in Poland

Wszystkie produkty w tym sklepie zostały uszyte w Polsce w woj. łódzkim w firmie EWAX, z polskich dzianin.