Zaznacz stronę

Podkoszulka Męska Na Ramiączkach

Podkoszulka męska na ramiączkach z delikatnej prążkowanej bawełny. W naszym sklepie z bielizną w kategorii bielizna męska kupisz taniej 3-pak podkoszulek męskich na ramiączka.

29,99 

Wybierz kolor i rozmiar, tabelę rozmiarów znajdziesz na dole strony:

Biały podkoszulek na ramiączka idealnie sprawdzi się jako pierwsza niewidoczna warstwa pod odzieżą wierzchnią. Wysokogatunkowa czesana bawełna zapewni najwyższy komfort noszenia. Polskie podkoszulki EWAX to obowiązkowa część garderoby każdego mężczyzny.

Więcej o dzianinach i wyrobach EWAX:

Czy wiesz, że wszystkie nasze produkty są szyte w Polsce w województwie łódzkim z polskich dzianin bieliźnianych?

Nasze dzianiny produkujemy przy użyciu włoskich maszyn dziewiarskich ORIZIO, dzięki który nadajemy im unikatową strukturę. Na kolejnym etapie pracujemy nad delikatnym wykończeniem dzianin. W ostatniej fazie produkcji kalesony i podkoszulki szyjemy na Japońskich maszynach JUKI.

Dzianiny prążkowane

Doskonale sprawdzą się w cieplejsze dni, gdy temperatura oscyluje wokół 0°C. Elastyczny charakter dzianin prążkowanych jest doskonały dla osób w ruchu. Kalesony z dzianin prążkowych doceniają również klienci odczuwający zimno z powodów takich jak:

  • obniżone ciśnienie krwi
  • stres i zmęczenie
  • niedoczynność tarczycy
  • zbyt mała masa tkanki tłuszczowej
  • starzenie się organizmu

Dzianina Dresowa

Wyjątkowo solidna i ciepła dzianina dresowa to doskonały wybór na najchłodniesze dni, z której powstają kalesony i podkoszulki z długim rękawem. Dzianina dresowa ma największą gramaturę, rezultatem tego jest najlepsza warstwa barierowa chroniąca przed zimnem. Bielizna dresowa wykończona jest grubszym ściągaczem na końcach rękawów podkoszulek i nogawek kaleson, by zwiększyć osłonę przed chłodem. Nasza bielizna dresowa od lat cieszy się nie słabnącym powodzeniem na rynkach Wschodnich, w Skandynawii  i na rynku krajowym.

Dowiedz się więcej o dzianinach EWAX:

Dzianina dresowa

Najcieplejsza dzianina w ofercie, dziana w Ksawerowie przez EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Średnia zmiana wymiarów po pięciokrotnym praniu i pięciokrotnym suszeniu w % metoda badań PN-EN ISO 5077:2011 i PN-EN ISO 3759:2011 : kierunek wzdłużny -2.5% , kierunek poprzeczny +3,5%

pH ekstraktu wodnego wg. normy PN-EN ISO 3071:2007 7.4

Zastowowanie: Kalesony Dresowe, Podkoszulka Dresowa

Dzianina prążek (5/1) z meszkiem

Najpopularniejsza dzianina w ofercie, dziana w Ksawerowie w EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel, poddana drapaniu w celu uzyskania delikatnego meszku. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Średnia zmiana wymiarów po pięciokrotnym praniu i pięciokrotnym suszeniu w % metoda badań PN-EN ISO 5077:2011 i PN-EN ISO 3759:2011 : kierunek wzdłużny -5.5% , kierunek poprzeczny -2,5%

pH ekstraktu wodnego wg. normy PN-EN ISO 3071:2007 6.7

Zastosowanie: Podkoszulka z dłukim rękawem, Kalesony długie, Podkoszulka z krótkim rękawem, Kalesony 3/4, bielizna dziecięca, bielizna młodzieżowa.

Dzianina prążek RIB 2/2 bez meszku

Dzianina o strukturze gęstego prążka dziana w Ksawerowie przez EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Zastosowanie: Kalesony długie bez meszku, Podkoszulka z długim rękawem bez meszku, podkoszulka na ramiączka męska, podkoszulka na ramiączka damska, podkoszulka męska z krótkim rękawem, podkoszulka damska na ramiączka, podkoszulka damska z krótkim rękawem.

Dzianina Interlock Gładki

Najdelikatniejsza dzianina w naszej ofercie dziana w Ksawerowie przez EWAX s.c., wybarwiona w Łodzi szwajcarskimi barwnikami reaktywnymi HUNTSMAN zgodnymi z Oeko-TEX Standard 100 i EU-Ecolabel. Oznaczona CE po przeprowadzeniu badań przez Laboratorium Badań Surowców i Wyrobów Włókienniczych  w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

Zastosowanie: Podkoszulka męska na ramiączka, Kalesony damskie, podkoszulka damska na ramiączka, podkoszulka damska z krótkim rękawem, reformy damskie.

ściągacz zakończenie
rozporek
dzianina 2.2

Struktura prążka bez meszku 2/2

Którą podkoszulkę wybrać?

Bielizna z dzianin prążkowanych jest bardziej elastyczna i dopasowana, niż bielizna dresowa.

Kalesony EWAX zostały wykończony u góry gumą wszytą luźno w tunelu co pozwola na regulacje i dopasowaniu bielizny do Twojej sylwetki.

Pamiętaj! Najłatwiej porównasz wymiary mierząc bieliznę lub odzież wierzchnią, którą już posiadasz. Dane w tabelach rozmiarów mają jedynie charakter orientacyjny i mają na celu pomoc w wyborze właściwego rozmiaru. Jeśli rozmiar rzeczywisty wypada pomiędzy dwoma dostępnymi rozmiarami, należy zawsze wybrać rozmiar większy, gdyż bielizna termiczna powinna zapewniać maksymalny komfort użytkowania.

 

Made in Poland

Wszystkie produkty w tym sklepie zostały uszyte w Polsce w woj. łódzkim w firmie EWAX, z polskich dzianin.